21.03.2018 DESPRO проведе семінар з питань підвищення управлінсько-організаційного потенціалу комунальних підприємств в об’єднаних громадах

В рамках реалізації діяльності Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO в сфері централізованого водопостачання та водовідведення, експерти проекту проведуть дводенний семінар за темою «Підвищення управлінсько-організаційного потенціалу комунальних підприємств водопровідно-каналізаційного господарства». Захід відбудеться 22 – 23 березня у місті Києві. 

Учасниками семінару стануть представники громад-партнерів DESPRO, а саме: координатори від об’єднаних територіальних громад по роботі з проектом DESPRO, керівники та бухгалтери комунальних підприємств, що надають послуги з централізованого водопостачання та (або) водовідведення.

13.03.2018 Результати тендеру на розробку програмного комплексу з розрахунку фінансової спроможності перспективних об’єднаних громад

За результатами тендеру на розробку програмного комплексу для розрахунку прогнозних показників бюджету перспективної об'єднаної територіальної громади (№18/02-02), що проводився швейцарсько-українським проектом "Підтримка децентралізації Україні" DESPRO на замовлення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, повідомляємо, що переможцем тендеру стало ТОВ “Протекшн-груп”.

Анонс! Підписання меморандуму між DESPRO та Вінницькою областю 12.03.2018 Анонс! Підписання меморандуму між DESPRO та Вінницькою областю

15 березня 2018 року в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбудеться нарада щодо реалізації ІV фази швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у Вінницькій області.  

В рамках заходу відбудеться підписання Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво між швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою обласною Радою.

6 березня експерт DESPRO візьме участь у роботі науково-практичного семінару «Децентралізація влади та розвиток місцевого самоврядування: європейський досвід та українські реалії» 05.03.2018 6 березня експерт DESPRO візьме участь у роботі науково-практичного семінару «Децентралізація влади та розвиток місцевого самоврядування: європейський досвід та українські реалії»

6 березня 2018 року за ініціативи кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету та за участі Київської обласної державної адміністрації, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), Київського Центру розвитку місцевого самоврядування, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад відбудеться науково-практичний семінар «Децентралізація влади та розвиток місцевого самоврядування: європейський досвід та українські реалії»

Одним зі спікерів заходу виступить експерт DESPRO з підтримки національної політики, Марина Бриль з доповіддю «Аналіз концептуальних та стратегічних засад розвитку місцевого самоврядування в Україні із урахуванням провідних європейських практик».


09.02.2018 Увага! Конкурс на розробку Геоінформаційної системи обліку активів територіальних громад
Швейцарсько-українські проекти «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP оголошують конкурс на розробку Геоінформаційної системи обліку активів територіальних громад

07.02.2018 УВАГА! Тендер на розробку програмного комплексу з розрахунку фінансової спроможності перспективних об’єднаних громад

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації Україні" DESPRO проводить тендер на розробку програмного комплексу для розрахунку прогнозних показників бюджету перспективної об'єднаної територіальної громади на замовлення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Коротке найменування системи: Програма, ПК «ФСГ».

05.02.2018 УВАГА! Запрошуємо до участі в тендері щодо організації та проведення навчального візиту до Республіки Польща

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації Україні" DESPRO проводить тендер на організацію та проведення робочого візиту до Республіки Польща із вивчення польського досвіду у реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади для представників об’єднаних територіальних громад з різних областей України ― випускників Школи місцевого самоврядування DESPRO.

25.09.2017 ANNOUNCEMENT CALL FOR TENDER
ANNOUNCEMENT CALL FOR TENDER
 KYIV, UKRAINE 26 SEPTEMBER 2017
 Swiss-Ukrainian Decentralisation Support Project DESPRO funded by the Swiss Confederation through Swiss Cooperation Office (SDC) and implemented by the Swiss Centre for Resource and Consultation on Development (Skat) in the framework of Practical implementation of European principles of good governance promotes decentralization presupposes for the active implementation of international best practices is launching tender procedure for production of 4 (four) TV programs aiming promotion of decenralisation in Ukraine for Ukrainian target audiences. Project has been registered as a programme of technical assistance, registration card # 2133-05.

 Attachments to the present announcement:
 Appendix I Tender technical specification
Appendix II Provisional budget template
 Declaration of the provider
All Bids should be sent via e-mail a.golotenko@despro.org.ua in a subject line by 30 October 2017 by 11:00 Kyiv Time. The deadline is compulsory. For questions please contact the Communication Assistant Anastasia Golotenko at a.golotenko@despro.org.ua, +38044 270 5521, 270 5527

03.07.2017 УВАГА! Тендер на розробку та проведення серії тренінгів у рамках щорічної Школи місцевого самоврядування DESPRO
Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації Україні" DESPRO реалізовує з 2014 року комплексну навчальну програму для представників об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Навчання передбачає 2 очні сесії у м. Києві для визначених аудиторій щорічно (детальніше про Школу DESPRO та умови навчання).