25.04.2017 Анонс! 28 квітня 2017 р. в селі Зачепилівка, Новосанжарського району Полтавської області відбудеться передача спецтехніки

28 квітня 2017 р. в селі Зачепилівка, Новосанжарського району Полтавської області, з метою покращення поводження з твердими побутовими відходами та належного утримання полігону ТПВ відбудеться передача спецтехніки - бульдозера, придбаного коштом Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, початок заходу о 13.00.
Робота над створенням стратегії поводження з твердими побутовими відходами розпочалася близько року тому та сприяла об’єднанню зусиль громади районного центру та чотирьох навколишніх сіл, на умовах співробітництва територіальних громад.
Коштом районного бюджету та бюджету Зачепилівської сільської ради існуючий полігон було обладнано ваговим комплексом з метою покращення обліку відходів, що надходять на захоронення. Придбання бульдозера дозволить підвищити ефективність ущільнення відходів, що дозволить вдосконалити планування полігону, продовжить термін його експлуатації та призведе до відповідності використання полігону технічним та екологічним стандартам.
Експертно-консультативна та фінансова підтримка в рамках реалізації заходів відповідно до договорів про співробітництво територіальних громад, надавалася фахівцями Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.
До заходів з підтримки співробітництва громад, що були надані експертами DESPRO увійшли: супровід двох договорів співробітництва об’єднаних територіальних громад, фінансування інформаційно-просвітницької кампанії, придбання індивідуальних контейнерів для відходів, а також придбання спецтехніки (бульдозера) для використання на полігоні ТПВ.

25.04.2017 Анонс! 27 квітня 2017 р. у Березівській ОТГ та м.Глухів Сумської області відбудуться важливі заходи у напрямку покращення системи поводження з ТПВ

27 квітня 2017 р. у Березівській ОТГ та м.Глухів Сумської області відбудуться важливі заходи у напрямку покращення системи поводження з твердими побутовими відходами, за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.
Об 11.00 в селі Слоут, Березівської ОТГ відбудеться відкриття сільського пункту збирання відходів вторинної сировини, облаштованого за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.
О 13.00 у м. Глухів, виконавчому комітету Глухівської міської ради представники DESPRO передадуть у власність обладнання для переробки відходів зелених насаджень (щепоріз).
Відкриття пункту збирання відходів та закупівля обладнання стали частиною комплексної стратегії з покращення поводження з твердими побутовими відходами. Реалізація стратегії стала можливою завдяки співробітництву Глухівської та Березівської ОТГ за експертно-консультативного супроводу та фінансової підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.
Активна співпраця між Глухівською та Березівською громадами розпочалася близько півроку тому з укладення договору співробітництва територіальних громад. Договір співробітництва став першим серед договорів в Україні, суб’єктом якого стала об’єднана територіальна громада.