Представники та фахівці органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міст і об’єднаних територіальних громад запрошуються до участі в одноденному семінарі «ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ МІСЦЕВИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ», що відбудеться у місті Києві 7 червня 2018 року.

" /> DESPRO запрошує на семінар «ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ МІСЦЕВИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ»

18.05.2018

DESPRO запрошує на семінар «ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ МІСЦЕВИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ»


Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO 

Український інститут розвитку фондового ринку Київського національного університету ім. В. Гетьмана 

Громадська спілка «Українське об’єднання ринків капіталу» 


запрошують представників та фахівців органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міст і об’єднаних територіальних громад до участі в одноденному семінарі «ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ МІСЦЕВИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ», що відбудеться у місті Києві 7 червня 2018 року

Участі у семінарі безкоштовна. Проживання учасників та проїзд на семінар покриваються коштом учасників. Кількість місць обмежена. 

Заявки на участь у семінарі приймаються до 30 травня 2018 р. Інформацію про своє бажання взяти участь у семінарі просимо надсилати на електрону адресу, вказавши наступну інформацію: ім'я (прізвище, ім'я, по-батькові) учасника; назва та посада (професія) учасника; організація, яку представляє учасник; контактний номер телефону, контактну електронну пошту. 

Про зарахування до участі у семінарі учасники будуть повідомлені окремо. Відібрані учасники додатково отримають інформацію про точне місце проведення семінару. 

З питань реєстрації просимо звертатися до спеціаліста з комунікації проекту DESPRO, Анастасії Голотенко, за телефоном 063 598 13 76 та електронною адресою a.golotenko@despro.org.ua