" /> Конференція “Нова політика управління відходами – основа економіки замкненого циклу”

01.06.2018

Конференція “Нова політика управління відходами – основа економіки замкненого циклу”

5-6 червня у Києві відбудеться конференція: "Нова політика управління відходами – основа економіки замкненого циклу”. 

Захід буде присвячений впровадженню Національної стратегії управління відходами до 2030 року, обговоренню перспектив переходу до економіки замкненого циклу, а також політики ЄС у сфері управління відходами. 

Організатором конференції виступає Міністерство екології та природних ресурсів України за підтримки Представництва ЄС в України та проектів, що фінансуються ЄС (Twinning, APENA, BRDO), Американьскої торгівельної палати в Україні, Європейського банку реконструкції та розвитку, а також за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. 

Під час події буде презентовано проект Рамкового закону про відходи, Національний план управління відходами, засади секторальних законів (електричне та електронне обладнання, батарейки та упаковка). 

До участі у заході планують долучитися: Остап СЕМЕРАК, Міністр екології та природних ресурсів України; Степан КУБІВ, Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України; Геннадій ЗУБКО, Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Іванна КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Хюг МІНГАРЕЛЛІ, Голова Представництва ЄС в Україні; Андрій ГУНДЕР, Президент Американської торговельної палати в Україні; Микола КУЗЬО, Заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції. 

Експерти проекту DESPRO також активно долучаться до роботи конференції. 

“Положення Європейських директив у сфері управління відходами впроваджуються в національне законодавство через Рамковий закон "Про відходи" та інші спеціальні закони. У межах меморандумів, укладених з Мінрегіоном та Мінприроди, DESPRO надає експертну підтримку у вдосконаленні законодавчого регулювання політики управління відходами населених пунктів. А це включає в себе як побутові відходи, так і відходи комунальної інфраструктури. Крім того, на замовлення Мінрегіону DESPRO розроблятиме Регіональний план управління відходами в одній з партнерських областей проекту. За результатами цього пілоту будуть сформовані Методичні рекомендації для розробки регіональних планів, що їх затвердить Мінрегіон,” - повідомляє експерт DESPRO, Вячеслав Сороковський

Місце проведення: Готель InterContinental Kyiv, вул. Велика Житомирська, 2A 

Реєстрація учасників конференції (не стосується ЗМІ) за телефоном (044) 594-91-12.