34646760_1995697707131127_1532880944703209472_n.jpg


" /> 9 червня DESPRO візьме участь у круглому столі «Актуальні питання у сфері розвитку співробітництва територіальних громад та механізми лобіювання інтересів місцевого самоврядування в органах державної влади»

08.06.2018

9 червня DESPRO візьме участь у круглому столі «Актуальні питання у сфері розвитку співробітництва територіальних громад та механізми лобіювання інтересів місцевого самоврядування в органах державної влади»

9 червня DESPRO візьме участь у Круглому столі «Актуальні питання у сфері розвитку співробітництва територіальних громад та механізми лобіювання інтересів місцевого самоврядування в органах державної влади», який відбудеться під Одесою в смт. Авангард. 

Захід проводиться Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» та Посольства Швеції в Україні.

Круглий стіл охопить теми співробітництва територіальних громад та лобіювання змін у національному законодавстві з боку органів місцевого самоврядування. У фаховому обговоренні спікери поділяться напрацюваннями щодо стандартів, можливих інструментів впливу і необхідних знань для просування інтересів органів місцевого самоврядування в державних органах. 

Проект DESPRO на заході представлять експерти Вячеслав Сороковський та Олександр Врублевський