12:37 | 04.04.2012

Під час зустрічі було презентовано проект DESPRO та освітлено його основні напрямки діяльності, досягнення та методи роботи. На заході було обговорено можливості спільних напрямків для співробітництва у 2012 році. Результатом зустрічі стало прийняття рішення провести другу робочу зустріч з окресленням детальних механізмів спільної діяльності та імплементації децентралізованих моделей водопостачання в обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. http://www.orada.if.ua/index.php?id=466


14:48 | 28.03.2012
28 березня, м. Тульчин (Вінницька область): Для розв’язання проблеми накопичення твердих побутових відходів (ТПВ) в Тульчинському районі реалізують міжмуніципальний проект із запровадження інтегрованого підходу до поводження з ТПВ. Проект реалізують Тульчинська районна державна адміністрація, Тульчинська районна рада, Тульчинська міська рада, Суворівська та Кинашівська сільські ради за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» та проекту Програми розвитку ООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку». В березні 2012 стартує інформаційна кампанія «Менше сміття – краще життя», метою якої є зменшення обсягів відходів, утворюваних мешканцями у побуті.

12:42 | 21.03.2012

У рамках створення порталу Міжрегіональної інформаційно-освітньої мережі «Ефективна держава» у березні цього року було завершено пілотування дистанційного курсу «Результативність і ефективність державного управління та місцевого самоврядування». Апробація курсу проводилася в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля (м. Луганськ) у рамках підготовки магістрів денної форми навчання зі спеціальності «Державна служба».


13:37 | 14.03.2012

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Програми Ради Європи "Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні", Муніципальної програми врядування та сталого розвитку ПРООН та Програми сприяння Парламенту ІІ провів круглий стіл, на якому було обговорено законопроект «Про об’єднання територіальних громад».


13:31 | 14.03.2012

На координаційній зустрічі донорів міжнародної технічної допомоги, яка відбулась 14 березня у місті Сімферополь, експерт з підтримки національної політики проекту DESPRO, Марина Бриль презентувала досягнення проекту за 2011 рік та ознайомила присутніх з динамікою діяльності на 2012 рік щодо проектів сільського водопостачання, поводження з твердими побутовими відходами, управління знаннями та підтримки національної стратегій реформ.


12:48 | 07.03.2012

Дослідження «Децентралізація та місцеве самоврядування як потенціал ґендерної рівності» було презентовано Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO 6 березня 2012 року у Президії Національної академії наук України.


06:59 | 29.02.2012

Реформування адміністративно-територіального устрою є невід’ємною складовою адміністративно-територіальної реформи, що покликана оптимізувати систему управління територіями, упорядкувати взаємовідносини органів влади різних ієрархічних рівнів, а в кінцевому результаті – сприяти підвищенню рівня життя кожного громадянина в кожному міському чи сільському населеному пункті. В Україні ніколи не було нестачі проектів, концепцій, програм перетворення суспільства, але всі вони залишилися на папері. Саме тому під час чергового засідання Експертної  ради Швейцарсько-українського проекту „Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO, яке відбулось 29 лютого 2012 р., експерти обговорили можливість проведення низки реформи в Україні та концепцію просування реформ у широкий загал.


15:52 | 13.02.2012

Міністерством регіонального розвитку створили робочу групу з координації проектів та програм міжнародної технічної допомоги. Головне завдання – посилити координацію проектів, розроблених міжнародними організаціями для розвитку вітчизняного житлово-комунального комплексу, а також донести до людей інформацію про реальні досягнення реформ у галузі. На цьому акцентував увагу учасників першого засідання новоствореного органу Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку Анатолій Близнюк.