09:47 | 17.08.2012
У рамках реалізації Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO  у Сумській області введено в експлуатацію новозбудовані водогони протяжністю понад 35 км. 

 


18:42 | 06.07.2012

5 липня у селах Салтиков та Красне Конотопського району і 6 липня у селах Борозенка та Глинськ Роменського району введено в експлуатацію новозбудовані водогони.


13:26 | 04.07.2012
4 липня 2012 р. у м. Суми відбувся круглий стіл, темою якого стали питання регіонального розвитку Сумської області. Дискусія пройшла в рамках серії регіональних експертних обговорень реформ, які проводить у пілотних регіонах Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

19:09 | 03.07.2012

Першим кроком у цьому напрямку став інформаційний семінар “Децентралізована модель сільського водопостачання на основі обслуговуючого кооперативу”, який відбувся 3 липня у приміщенні Дніпропетровської обласної ради.


13:22 | 15.06.2012

15 червня у рамках проекту «Європейське містечко» відбулися заходи, присвячені сталому економічному розвитку. Серед міжнародних проектів, що були представлені гостям, DESPRO викликав жвавий інтерес аудиторії та ЗМІ.


15:07 | 13.06.2012

Фінішував курс дистанційного навчання «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку», що впроваджувався Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню та Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у співпраці з Національною академією державного управління.
904 слухачі отримали унікальну можливість удосконалити свої знання з проектного менеджменту та отримати відповіді на запитання щодо розробки проектів та програм розвитку, використовуючи для он-лайн спілкування е-платформу «Спільнота практиків: інновації у місцевому самоврядуванні».


14:46 | 13.06.2012

 У Тульчині з’явився перший майданчик для роздільного збирання відходів. Міський голова Валерій Весняний символічно кинув у жовтий контейнер першу пластикову пляшку. Тепер перед виконавцями тульчинської пілотної ініціативи з тестування системи збирання ТПВ в п’яти багатоквартирних будинках, в яких створено ОСББ, стоїть завдання переконати мешканців збирати відходи роздільно та викидати їх в спеціально облаштовані контейнери. Що для цього робиться?


12:13 | 31.05.2012

Пропонуємо Вашій увазі щомісячний електронний бюллетень "Пульс реформ". Цей продукт являє собою невеличку підбірку найбільш цікавих та актуальних новин, інтерв'ю, аналітичних матеріалів на тему адміністративно-територільної реформи, реформи місцевого самоврядування та регіональної політики.

Маємо надію, що "Пульс реформ" сприятиме Вашій обізнанності у цій сфері та допоможе, у підсумку, впливати на зміст реформ та перетворень, брати участь у прийнятті рішень, від яких залежитиме наше майбутнє. Ми допоможемо Вам сформувати об’єктивний погляд на події, адже ми пропонуємо тільки кращу підбірку новин!


10:09 | 29.05.2012

28-29 травня 2012 р. в м. Ялта відбувся семінар з планування діяльності Швейцарсько-українського проекту „Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO, фінансованого Швейцарською Конфедерацією,  на наступні три роки. В ході семінару було підведено проміжні  підсумки роботи у трьох напрямках діяльності –  покращення якості послуг та участі громад у прийнятті рішень, ефективного управління знаннями та підтримки процесу децентралізації в Україні.