14:51 | 07.06.2018

Конференція Invest Energy Day – 2018 зібрала представників фінансових донорів, грантодавців, інвестиційних компаній, венчурних фондів, міжнародних і вітчизняних банків та всіх зацікавлених у реалізації заходів з енергоефективності у громадському секторі.


16:41 | 06.06.2018

Конференція організовується за ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України за підтримки Представництва ЄС в України та проектів, що фінансуються ЄС (Twinning, APENA, BRDO), Американської торговельної палати в Україні, Європейського банку реконструкції та розвитку, а також за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. 

На конференції презентували проект Рамкового закону про відходи, Національний план управління відходами, особливості секторальних законів: електричне та електронне обладнання, батарейки та упаковка.


15:09 | 30.05.2018

Випускники Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2017 у супроводі експертів Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO завітали у Тростянецьку міську ОТГ, що на Сумщині, в рамках семінару "Кращі практики місцевого самоврядування: інструментарій комплексного розвитку громади".


15:48 | 29.05.2018

Зважаючи на сучасний розвиток суспільного життя в об’єднаних громадах, староста має інтенсивні службові відносини з посадовими особами місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади. Вони можуть бути як успішними, так і напруженими. 

Одним із чинників, який впливає на зміст та якість цих відносин, може бути ступінь деталізації основних прав та обов’язків суб’єктів самих відносин - звісно, в контексті наявних у них повноважень. 

Зазвичай, права та обов’язки конкретного суб’єкта службових відносин деталізуються у посадовій інструкції. Що таке посадова інструкція та чи потрібна вона для старост, поговоримо у цій публікації.


12:33 | 29.05.2018
24-25 травня у Дніпрі відбувся перший в Україні Конгрес старост об’єднаних територіальних громад.

Для обміну досвідом та обговорення актуальних питань децентралізації та реформи місцевого самоврядування до заходу долучилось понад 200 старост з усіх областей України. У конгресі також взяли участь голови ОТГ, керівники обласних центрів розвитку місцевого самоврядування, представники державних органів влади і проектів підтримки децентралізації.

14:25 | 24.05.2018

Запрошуємо до участі навчальному дистанційному (електронному) курсі «Староста: місцевий лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти», що відбудеться на веб-платформі СПІЛЬНОТА ПРАКТИК МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ http://udl.despro.org.ua/, організованого за ініціативи Дніпропетровської обласної ради Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України та Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування за сприяння Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.


15:22 | 18.05.2018

17 травня в рамках заходів до Дня відкритих дверей в Національному агентстві з питань державної служби відбувалася презентація інформаційного онлайн-ресурсу "Нова державна служба". 

Ресурс "Нова державна служба" спрямований на підготовку до проходження конкурсів кандидатів на посади фахівців з питань реформ. 

Інформаційний онлайн-ресурс розміщений на Спільноті практик місцевого розвитку Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.


15:05 | 18.05.2018

Зустріч майже ста представників Швейцарської агенції розвитку та співробітництва з Європи, Азії, Африки та Південної Америки відбулася в рамках мережевої конференції «Децентралізація, демократизація та місцеве самоврядування» (DDLGN), що тривала в Україні з 13 по 17 травня 2018 року.


16:13 | 11.05.2018

11 травня на Дніпропетровщині відбувся перший тренінг-семінар для представників Комітету зі стратегічного планування Зайцівської сільської об’єднаної територіальної громади за темою «Проведення аналізу соціально-економічного та екологічного стану території».