15:22 | 18.05.2018

17 травня в рамках заходів до Дня відкритих дверей в Національному агентстві з питань державної служби відбувалася презентація інформаційного онлайн-ресурсу "Нова державна служба". 

Ресурс "Нова державна служба" спрямований на підготовку до проходження конкурсів кандидатів на посади фахівців з питань реформ. 

Інформаційний онлайн-ресурс розміщений на Спільноті практик місцевого розвитку Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.


15:05 | 18.05.2018

Зустріч майже ста представників Швейцарської агенції розвитку та співробітництва з Європи, Азії, Африки та Південної Америки відбулася в рамках мережевої конференції «Децентралізація, демократизація та місцеве самоврядування» (DDLGN), що тривала в Україні з 13 по 17 травня 2018 року.


16:13 | 11.05.2018

11 травня на Дніпропетровщині відбувся перший тренінг-семінар для представників Комітету зі стратегічного планування Зайцівської сільської об’єднаної територіальної громади за темою «Проведення аналізу соціально-економічного та екологічного стану території».


15:25 | 07.05.2018

Керівник Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO Оксана Гарнець в ефірі «Українського радіо» розповіла про можливості для громад, які продукує міжнародна донорська підтримка. 

Оксана Гарнець понад 10 років очолює DESPRO, проект, який працює над реалізацією завдань децентралізації. Відтак знає про реформу все. Також DESPRO за цей час профінансував чимало розвиткових проектів по цілій Україні: за підтримки DESPRO реалізовано 152 проекти в громадах у сферах водопостачання, водовідведення та поводження з твердими побутовими відходами. 173 000 мешканці 6 регіонів отримали доступ до якісніших послуг. 1111 км мереж збудовано за 10 років. Про те, як громаді отримати кошти донорів, Оксана Гарнець розповіла у студії «Українського радіо».


10:26 | 03.05.2018

На дебатах на тему «Навіщо громадам об’єднуватись?», які нещодавно проходили в Івано-Франківську, багато уваги було приділено запитанням із залу. Більшість тих, хто ставив запитання, представлялися депутатами районних рад. Деякі питання та відповіді заслуговують на увагу. Саме їх ми вам і пропонуємо.


11:20 | 19.04.2018

25 квітня в Івано-Франківську відбудуться дебати на тему: «Навіщо громадам об’єднуватись?»


12:46 | 16.04.2018

В ЛРІДУ НАДУ відбулися заходи із завершення регіонального е-курсу "Управління проектами місцевого розвитку". Навчання відбулося за професійною програмою підвищення кваліфікації за замовлення Луганської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради на е-платформі DESPRO Спільнота практик місцевого розвитку.


13:44 | 13.04.2018

Ті, хто виконають їх першими, отримають "значний пакет допомоги від спеціально створеного Міжнародного офісу партнерів". Про це говорили під час розширеної урядової наради у Вінниці.


14:45 | 11.04.2018

Нещодавно експерти Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO відвідали з моніторинговим візитом Дунаєвецьку об’єднану територіальну громаду, з котрою проект DESPRO співпрацює вже не перший рік. 

Звітні зустрічі завжди мають офіційний характер та перенасичені формальностями, скажете Ви? У випадку з Дунаєвецькою громадою ми точно маємо заперечення, адже гостинний прийом експертів DESPRO на Хмельниччині переріс у справжній творчий перформанс, і змістова частина звіту від цього не лише не постраждала, а й сповнилася фактами, що реально підтверджують згуртованість громади та свідчать про креативний підхід до розв’язання робочих питань. 

Тож читайте та дивіться самі, запрошуємо Вам до відеосалону у форматі « 3 D»!


13:35 | 03.04.2018

Упродовж 20 лютого - 31 березня 2018 року на е-платформі «Спільнота практик місцевого розвитку» Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO проходив online-курс «Управління проектами місцевого розвитку (регіональний)». Навчання відбулось на замовлення Луганської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та за підтримки Асоціації місцевих рад «Місцеві ради Львівщини» на основі щорічного і найпопулярнішого е-курсу Спільноти практик, що просуває впровадження проектного підходу до розвитку громад. Учасниками навчання, що реалізовував Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України були 190 представників органів публічної влади та громадянського суспільства Луганської та Львівської областей.