08:31 | 22.03.2011

Чим більший розвиток суспільства і технічний прогрес, тим більше відходів життєдіяльності залишаємо за собою. Сьогодні Україна потерпає від сміття. Щорічно його кількість збільшується на мільярд тонн. В країні понад 3,6 тис. полігонів загальною площею більш, ніж 6,3 тис.га. Важливо те, що 70% сміття – вторинна  сировина, яка потребує переробки задля зниження собівартості продукції.


19:57 | 18.03.2011

Документальний фільм «По той бік сміття», знятий на замовлення проекту DESPRO, був представлений учням школи-гімназії села Хотів Київської області 18 березня 2011 року. Відео демонструє правильне поводження із твердими побутовими відходами, а також яскраві приклади та успішні практики у цій галузі.


10:10 | 09.03.2011

З 2 по 4 березня в Сумах відбувся перший семінар-тренінг для представників громад, що братимуть участь у конкурсі проектів DESPRO. Тема семінару – «Децентралізоване надання послуг та соціальна мобілізація громад». Разом із сільськими активістами з Кролевецького, Роменського та Конотопського районів на семінарі побували і відповідальні посадовці районних державних адміністрацій, які у складі районних робочих груп в подальшому координуватимуть співпрацю  з DESPRO.


18:51 | 25.02.2011

Представники проекту DESPRO та молоді мери з країн Східної Європи обговорили сучасні тенденції розвитку міст під час семінару на тему: «Розвиток міст Східної Європи», який проходив 24 - 25 лютого 2011 року у Вінниці.


22:00 | 18.02.2011

Навчальний семінар «Актуальні питання ліцензування та дозвільної діяльності у сфері централізованого водопостачання» відбувся 18 лютого у м. Вінниця.


06:56 | 10.02.2011

Конференцію зініційовано Радою Міністрів Автономної Республіки Крим. В організації конференції беруть участь органи влади найвищого рівня, крупні міжнародні установи та організації, зокрема Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Проект ЄС "Підтримка стійкого регіонального розвитку в Україні", Програма розвитку ООН в Україні тощо. В конференції візьмуть участь експерти Проекту "Підтримка децентралізації в Україні".


19:59 | 07.02.2011

7 лютого 2011 року Проект Закону України «Про місцевий референдум» обговорювався на круглому столі, який був організований Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування у співробітництві з Програмою Ради Європи «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні», Інститутом виборчого права та іншими партнерськими організаціями.
 


08:32 | 04.02.2011

Міжпроектна робоча група Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» провела підготовчу зустріч у рамках планування проекту щодо поводження з твердими побутовими відходами в Тульчинському районі. У ході зустрічі учасники та учасниці обговорили поточний стан сфери поводження з твердими побутовими відходами у м. Тульчин, с. Суворовське та с. Кинашів Тульчинського району, визначили головні проблеми у цій сфері на місцевому рівні, створили місцеву робочу групу та наглядовий комітет міжмуніципального проекту та запланували стартовий семінар з планування цього проекту.


07:40 | 04.02.2011

В обговоренні планів на майбутню співпрацю візьмуть участь громади-партнери, керівництво РДА та Районної Ради, профільного комунального підприємства, директор Проекту "Підтримка децентралізацї в Україні" Йорг Крістен, експерти DESPRO та Муніципальної програми врядування та сталого розвитку.