19:57 | 18.03.2011

Документальний фільм «По той бік сміття», знятий на замовлення проекту DESPRO, був представлений учням школи-гімназії села Хотів Київської області 18 березня 2011 року. Відео демонструє правильне поводження із твердими побутовими відходами, а також яскраві приклади та успішні практики у цій галузі.


10:10 | 09.03.2011

З 2 по 4 березня в Сумах відбувся перший семінар-тренінг для представників громад, що братимуть участь у конкурсі проектів DESPRO. Тема семінару – «Децентралізоване надання послуг та соціальна мобілізація громад». Разом із сільськими активістами з Кролевецького, Роменського та Конотопського районів на семінарі побували і відповідальні посадовці районних державних адміністрацій, які у складі районних робочих груп в подальшому координуватимуть співпрацю  з DESPRO.


18:51 | 25.02.2011

Представники проекту DESPRO та молоді мери з країн Східної Європи обговорили сучасні тенденції розвитку міст під час семінару на тему: «Розвиток міст Східної Європи», який проходив 24 - 25 лютого 2011 року у Вінниці.


22:00 | 18.02.2011

Навчальний семінар «Актуальні питання ліцензування та дозвільної діяльності у сфері централізованого водопостачання» відбувся 18 лютого у м. Вінниця.


06:56 | 10.02.2011

Конференцію зініційовано Радою Міністрів Автономної Республіки Крим. В організації конференції беруть участь органи влади найвищого рівня, крупні міжнародні установи та організації, зокрема Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Проект ЄС "Підтримка стійкого регіонального розвитку в Україні", Програма розвитку ООН в Україні тощо. В конференції візьмуть участь експерти Проекту "Підтримка децентралізації в Україні".


19:59 | 07.02.2011

7 лютого 2011 року Проект Закону України «Про місцевий референдум» обговорювався на круглому столі, який був організований Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування у співробітництві з Програмою Ради Європи «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні», Інститутом виборчого права та іншими партнерськими організаціями.
 


08:32 | 04.02.2011

Міжпроектна робоча група Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» провела підготовчу зустріч у рамках планування проекту щодо поводження з твердими побутовими відходами в Тульчинському районі. У ході зустрічі учасники та учасниці обговорили поточний стан сфери поводження з твердими побутовими відходами у м. Тульчин, с. Суворовське та с. Кинашів Тульчинського району, визначили головні проблеми у цій сфері на місцевому рівні, створили місцеву робочу групу та наглядовий комітет міжмуніципального проекту та запланували стартовий семінар з планування цього проекту.


07:40 | 04.02.2011

В обговоренні планів на майбутню співпрацю візьмуть участь громади-партнери, керівництво РДА та Районної Ради, профільного комунального підприємства, директор Проекту "Підтримка децентралізацї в Україні" Йорг Крістен, експерти DESPRO та Муніципальної програми врядування та сталого розвитку.


13:30 | 02.02.2011

Либонь, несила відмовитися від радянської системи організації влади, за якої самоврядування слугує лише милицями для всесильного держапарату на місцях. Вибудувана догори дриґом піраміда місцевого самоврядування розчавлює виборного посадовця, робить його «коліщатком і гвинтиком» у державному механізмі.