17:37 | 10.09.2018

Метою цьогорічного і, вже шостого за рахунком, форуму стала активізація економічної співпраці, презентація інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.


16:10 | 06.09.2018

Команда експертів Спільноти практик проекту DESPRO опублікувала статтю "eLearning within the Community of Practice for sustainable development" («Електронне навчання у Спільноті практик задля сталого розвитку»).


13:24 | 21.08.2018

Про новий бюджетний калькулятор для визначення спроможності майбутньої ОТГ розповіла керівниця проекту DESPRO Оксана Гарнець.


16:12 | 06.08.2018

Про систему водопостачання та сортування сміття в рамках децентралізації. 

В студії "Громадського радіо" Вячеслав Козак експерт з питань публічних послуг Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO.


16:15 | 02.08.2018

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO оголошує про завершення конкурсного відбору команд ОТГ до участі у Школі місцевого самоврядування DESPRO ― 2018.


16:47 | 31.07.2018

Староста – важливий учасник впровадження процесу децентралізації, найближчий до мешканців громади представник влади, котрий нерідко сприймається як її «обличчя». Достатній рівень компетентності старости виступає запорукою його успішності, спроможності відстоювати інтереси місцевих жителів та консолідувати громаду. 

Виконуючи свої безпосередні обов’язки, старости стикаються з рядом проблем, котрі не завжди вдається вирішити самостійно. На допомогу приходить спільнота експертів та практиків щоб посилити діяльність старост потужним професійним інструментарієм. 

Нагодою для професійного вдосконалення став електронний навчальний курс «Староста: лідер, представник інтересів територіальної громади», розроблений за сприяння Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.


13:37 | 31.07.2018

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018. 

Школа DESPRO підготувала спеціальну гілку для представників регіональних ЗМІ з усіх областей України. Зміст навчальних модулів орієнтований на журналістів та редакторів, котрі працюють в регіональних виданнях та на телеканалах.


13:39 | 26.07.2018
<p style="text-align: justify;">На замовлення Мінприроди та Мінрегіону DESPRO розробить проект наказу «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження регіонального плану управління відходами».