19:59 | 07.02.2011

7 лютого 2011 року Проект Закону України «Про місцевий референдум» обговорювався на круглому столі, який був організований Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування у співробітництві з Програмою Ради Європи «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні», Інститутом виборчого права та іншими партнерськими організаціями.
 


08:32 | 04.02.2011

Міжпроектна робоча група Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» провела підготовчу зустріч у рамках планування проекту щодо поводження з твердими побутовими відходами в Тульчинському районі. У ході зустрічі учасники та учасниці обговорили поточний стан сфери поводження з твердими побутовими відходами у м. Тульчин, с. Суворовське та с. Кинашів Тульчинського району, визначили головні проблеми у цій сфері на місцевому рівні, створили місцеву робочу групу та наглядовий комітет міжмуніципального проекту та запланували стартовий семінар з планування цього проекту.


07:40 | 04.02.2011

В обговоренні планів на майбутню співпрацю візьмуть участь громади-партнери, керівництво РДА та Районної Ради, профільного комунального підприємства, директор Проекту "Підтримка децентралізацї в Україні" Йорг Крістен, експерти DESPRO та Муніципальної програми врядування та сталого розвитку.


13:30 | 02.02.2011

Либонь, несила відмовитися від радянської системи організації влади, за якої самоврядування слугує лише милицями для всесильного держапарату на місцях. Вибудувана догори дриґом піраміда місцевого самоврядування розчавлює виборного посадовця, робить його «коліщатком і гвинтиком» у державному механізмі.


14:41 | 17.12.2010

Форум партнерів Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO проходив з 15 по 16 грудня 2010 року у м. Ялта.


19:57 | 08.12.2010

Учасники круглого столу обговорили проблемні питання сільських громад та малих міст, шляхи їх вирішення, висловили свій погляд на перспективи проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні. У провідних експертів з місцевого самоврядування, розробників реформ у цій галузі та міських голів була добра можливість безпосереднього спілкування із тими людьми, які відчують на собі результати цих реформ.


12:32 | 03.12.2010

Круглий стіл «Місцеве самоврядування: сучасний стан і перспективи розвитку» відбувся 2 грудня у м. Києві. Захід був організований Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у співпраці з Національною Академією Державного Управління з нагоди Дня місцевого самоврядування.


23:02 | 02.12.2010

Представники Швейцарського бюро співробітництва в Україні вже черговий раз завітали на Вінниччину, адже з регіоном їх зв’язують роки тісної співпраці в реалізації спільних проектів.


14:54 | 24.11.2010

Вперше на теренах України було проведено соціологічне дослідження попиту на знання та існуючих практик задоволення цього попиту у системі органів місцевої влади. Презентація продукту відбулася 24 листопада у м. Києві.