25.06.2014 Бути обізнаним означає бути успішним!
На початку червня Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад  завершила пілотний проект впровадження електронного дистанційного навчального курсу «Комунікаційні стратегії для розвитку сільських територій». 

03.06.2014 Актуальні питання законодавчого регулювання співробітництва територіальних громад обговорено під час круглого столу за підтримки проекту DESPRO

30.04.2014 Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
Текст документу


12.11.2013 Стратегію Вінницької області обговорили та взялись за благоустрій

10 жовтня 2013 року проведено семінар-нараду в приміщенні зали засідань Вінницької районної ради. Основними темами семінару стали благоустрій району та обговорення Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

30.09.2013 Національні експерти наголошують на необхідності прийняття Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні саме в редакції 2012 року

Хоча загальний принцип реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади залишився незмінним, основоположні підходи та часові рамки проведення реформи у різних версіях Концепції виявилися принципово різними. Якщо у проекті 2012 року були визначені прийнятні строки та конкретні параметри реформи, то у проекті 2013 року параметри є доволі загальними та розмитими, а терміни – суттєво зміщеними. Таким чином, Концепція в редакції 2013 року фактично відкидає реформу назад – до етапу політичної дискусії, натомість реалізація реформи вже сьогодні потребує переходу до етапу підготовки законопроектів.

22.07.2013 Триває обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в регіонах країни
На сьогодні проведено 26 засідань регіональних рад та понад 8865 інших заходів у 490 районах, у всіх 178 містах обласного та 280 містах районного значення, з них майже у 8 тис. сільських і селищних рад.

25.04.2013 Голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк: Проектам «DESPRO» в нашій області - зелене світло і усіляке сприяння

Івано-Франківщина – кандидат на участь у третій фазі швейцарсько-українського проекту підтримки децентралізації в Україні «DESPRO». Про це сьогодні під час зустрічі з головою облдержадміністрації Михайлом Вишиванюком повідомили експерти проекту, які перебувають в області.

27.02.2013 Державні гранти муніципальним ініціативникам

Завдячуючи співпраці Волинського ЦППК з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) надано примірники посібників: «Розроблення та управління проектами у публічній сфері: європейський вимір для України» та «Стратегічне планування місцевого розвитку». 

31.07.2012 Швейцарсько-українский проект DESPRO на Полтавщині розпочне з інформаційної сесії

Полтавщина хоче потрапити у третю фазу Швейцарсько-українского проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні», який фінансує швейцарський уряд. 

27.06.2012 Малі міста підняли проблему поводження з твердими побутовими відходами на порядок денний за підтримки ПРООН

Українка (Київська область), 26-27 червня 2012 року: Проект Програми розвитку ООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» підтримав обговорення проблеми поводження з твердими побутовими відходами за участі мерів малих міст на VІІ Щорічній конференції малих міст України. Учасники та учасниці конференції прийняли звернення до Міністерства економіки та торгівлі України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування з конкретними пропозиціями для поліпшення ситуації щодо поводження з ТПВ в малих містах.