16.10.2011 Економічний форум у Трускавці відвідали 652 представники 22 країн

ЛЬВІВ - КИЇВ. 15 жовтня. УНН. В ХІ Міжнародному економічному форумі "Економічна інтеграція – національні пріоритети", який проходив 14-15 жовтня в Трускавці, взяли участь представники 22 країн, зокрема, США, Німеччини, Росії, Китаю, Канади, Італії, Швейцарії, Казахстану, Грузії, Ісландії - усього 652 особи. Про це повідомив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, передає кореспондент УНН.

10.10.2011 ЧЭФ способствует реализации стратегических интересов Украины в Причерноморье

Международный Черноморский экономический форум становится той площадкой, которая способствует решению одной из приоритетных задач, стоящих перед Крымом – реализация стратегических интересов Украины в Черноморском регионе. Об этом заявила заместитель Председателя Совета министров АРК – министр экономического развития и торговли АРК Екатерина Юрченко на брифинге в ходе форума.

10.10.2011 У Дніпропетровську відбувся конкурс соціальних проектів "Ярмарка ідей - 2011"

7 жовтня у Дніпропетровську відбувся перший обласний конкурс проектів Ярмарок ідей. Його мета - залучення в регіон соціальних інвестицій, розвиток співробітництва між територіальними громадами та міжнародними благодійними фондами для вирішення актуальних питань розвитку конкретних територій.

14.09.2011 Конкурс "Об'єднаємо громаду": Етнографічний, сільський, зелений туризм: багатство культури та багатство села

 У райському куточку Криму розташоване село Багата Ущелина, історична назва якого - Коклуз. На перший погляд дане село нічим не відрізняється від інших гірських сіл. Проте після того, як там з'явилася садиба, яка збудована у кримсько-татарсокму етнічному стилі, село стало затребуваним серед іноземних туристів.

14.09.2011 Конкурс "Об'єднаємо громаду": Оживає віддалене село Жигайлівка, Тростянецького району, Сумської області

Жигайлівка – одне з найбільш віддалених сіл на карті району. До райцентру - 35 кілометрів. Не проходять по селу та біля нього ні залізниця, ні автотраса. Саме це і обумовило проблеми в життєдіяльності громади. Одних труднощі налякали, певна частина жителів виїхали з села, а інші вирішили брати справу в свої руки. Спочатку, за ініціативи громади, в селі відновили чергування пожежної дружини. А минулого року реконструювали сільську амбулаторію та закупили для неї сучасне медичне обладнання.

На цьому жигайляни не зупиняються - в планах громади реконструкція мережі зовнішнього освітлення і придбання власного автобуса. Залишається тільки побажати їм здійснити задумане на благо своєї громади.

12.09.2011 Конкурс "Об'єднаємо громаду": "Люди повірили у власні сили, створивши разом парк у селі"

Журналісти Павлоградської районої газети "Зоря", що на  Дніпропетровщині, надіслали публікацію, про те, як занедбаний пустир перетворився на прекрасний парк.

21.07.2011 Активность сельских общин Сумщины выливается в финансирование их идей

На Сумщине успешно применяются новые формы самоорганизации населения. Особенно активно эта работа ведется в сельской местности, пишут «СумыИнфо».

20.06.2011 Совет министров АРК привлекает Проект DESPRO к реформированию системы сбора и переработки ТБО в Бахчисарае

8 июня 2011 года

Рабочая встреча по вопросам обращения с твердыми бытовыми отходами прошла в Бахчисарае.
Ее провел заместитель Председателя Совета министров АРК – министр регионального развития и ЖКХ Азиз Абдуллаев. Во встрече приняли участие директор Проекта DESPRO Йорг Кристен, руководитель проекта DESPRO в Украине Оксана Гарнец, руководитель Бахчисарайской райгосадминистрации Ильми Умеров, председатели районного и городского советов. В ходе встречи были заслушаны доклады специалистов отрасли о текущем положении дел в сфере обращения с твердыми бытовыми отходами в районе, действиях местных властей по решению этой проблемы.

21.03.2011 В рамках україно-швейцарської співпраці в Україні покращується перинатальна допомога

17 березня відбулася Підсумкова конференція Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері та дитини 2008-2010 рр. Мета– представити підходи до покращення охорони здоров’я матерів і дітей в Україні

09.03.2011 Віктор Тихонов закликав асоціації органів місцевого самоврядування стати активними учасниками підготовки Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальних органів виконавчої влади

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктор Тихонов закликав українські асоціації органів місцевого самоврядування спільно з відомством розробити Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальних органів виконавчої влади. Урядовець провів спеціальну нараду за участю представників асоціацій, експертів, науковців.