Новини DESPRO

11:16 | 18.03.2021

Діалог про воду до Всесвітнього Дня Води

03-19-Anons.png

22 березня у Всесвітній День Води о 10.00 під час «Діалогу про воду» експерти обговорять ситуацію з організацією якісної послуги водопостачання в громадах України, в тому числі:


♦ як сьогодні відбувається управління послугою водопостачання і водовідведення,


♦ якими можуть бути моделі організації надання послуг водопостачання,


♦ що необхідно для розвитку моделей управління послугою водопостачання,


♦ якими мають бути компоненти державної водної політики.


У заході візьмуть участь:

Ольга Бабій, членкиня Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)


Андрій Кавун, експерт Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO


Євген Кунь, СЕО ТОВ «Інтерпроект»


Богдан Прохоров, економіст Центру економічної стратегії


Модератор – Вячеслав Сороковський


Головна тема Всесвітнього Дня Води 2021, який відбудеться 22 березня - цінність води для кожного з нас, а саме - цінність води для людини набагато більша, ніж її ціна. При цьому одна з Цілей сталого розвитку до 2030 року, говорить про забезпечення питною водою усіх на засадах «безпечного управління».


Територіальні громади, задовольняючи потреби населення у воді ставлять перед собою питання – як має виглядати система водопостачання інституційно? Зважаючи на виклики які існують у водній галузі України це питання потрібно вирішувати вже зараз.Долучитися до перегляду події можна на Facebook-сторінці «Децентралізація», а також на відео-каналі Укрінформ.Місце проведення заходу:

Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ»

вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01601Реєстрація ЗМІ:

+38 050 5288214

h.osadcha@despro.org.ua

___________________________________________________________________________

Подія відбудеться в рамках серії заходів «Діалоги про воду», які організовані Швейцарсько-українським проектом “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO.


Запис онлайн-трансляції попереднього діалогу «Питна вода та очищення стоків в малих громадах. Якою має бути державна політика»


Стратегічна пропозиція Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні”DESPRO щодо політики водопостачання та водовідведення.Коротке посилання на новину: https://despro.org.ua/~kRPol