Новини DESPRO

14:10 | 05.05.2010

Конференція «Демократія і децентралізація»

Міжнародна конференція «Демократія і децентралізація» пройшла 3-4 травня 2010 року у м. Сент-Галлен (Швейцарія).

Урядовці країн-членів Ради Європи, політики, експерти, науковці та громадські діячі були запрошені обговорити та дослідити питання, пов’язані з демократією та ефективним врядуванням. Обговорення були представлені чотирма секціями, що були поділені на такі теми як субсидіарність, децентралізація в багатонаціональних країнах, раціональне бюджетування, а також референдуми на регіональному на місцевому рівні. 

Захід було організовано Федеральним Департаментом Закордонних Справ Швейцарії, Венеціанською Комісією Ради Європи, а також Університетом Сент-Галлена.

У конференції взяли участь: Народний депутат України, член комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Віктор Сінченко, Заступник начальника управління регіональної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександр Ревякін, Директор Інституту розвитку міст Мирослав Кошелюк,  Міський голова м. Долина Івано-франківської області Володимир Гаразд, Секретар комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України Анжела Малюга, Програмний менеджер Швейцарського бюро співробітництва в Україні Олена Литвиненко, Старший програмний менеджер Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй Оксана Реміга, менеджер проекту Муніципальної програми врядування та сталого розвитку Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй Ірина Скалій, керівник Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO Оксана Гарнець та експерт з децентралізації проекту DESPRO Вячеслав Сороковський.

 

Коротке посилання на новину: https://despro.org.ua/~WtR5Z