З 15 жовтня на електронній платформі Спільноти практик «Інновації та кращі практики місцевого самоврядування» 1 117 представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадського сектору з усієї України розпочали навчання у курсі «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку». Навчання організоване вже втретє проектом DESPRO та Державним фондом сприяння місцевому самоврядування в Україні у співпраці з Національною академією державного управління.

" /> Початок курсу «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-3»: день рекордів
15.10.2013

Початок курсу «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-3»: день рекордів


З 15 жовтня на електронній платформі Спільноти практик «Інновації та кращі практики місцевого самоврядування» 1 117 представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадського сектору з усієї України розпочали навчання у курсі «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку».

Навчання організоване вже втретє проектом DESPRO та Державним фондом сприяння місцевому самоврядування в Україні у співпраці з Національною академією державного управління. Навчання проходить за тематичними напрямами, які учасники мали можливість обрати після реєстрації, а саме:

 • Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню (соціальний захист)

• Розвиток ефективних механізмів управління територіями

• Реформування системи житлово-комунального господарства, модернізація інженерної інфраструктури та інвестиції

• Розвиток туристичної діяльності та курортної справи. Реформування галузі культури

• Розроблення та реалізація проектів і програм з енерго- та ресурсозбереження

• Реформування галузей охорони здоров’я, освіти та спорту

• Освітнє, наукове та інформаційне забезпечення розвитку місцевого самоврядування.

• Впровадження сучасних інформаційних технологій в діяльність органів МС.

У привітанні керівник проекту DESPRO в Україні Оксана Гарнець зазначила: «Наша спільнота спрямована на обмін знаннями, досвідом, кращими практиками, та, насамперед, генерування нових ідей. Будьте з нами, і нові ідеї не за горами, а тьютори курсу та експерти допоможуть правильно спланувати їх втілення».

Якщо Вас зацікавила можливість взяти участь у навчанні, у Вас ще є така нагода. Реєстрація відкрита до 19 жовтня. Заходьте на платформу http://mx.despro.org.ua:8081/ і слідуйте за інструкціями. Навчання - безкоштовне. Все, що Вам необхідно для навчання – це мати діючу електронну поштову скриньку та регулярний доступ до мережі Інтернет.