фотоконкурс.PNGВсі світлини мають бути пройняті ідеями соціальної мобілізації та участі сільських мешканців у покращенні власного життя. Право взяти участь у Конкурсі мають члени громад-партнерів проекту DESPRO у цільових регіонах (Вінницька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Полтавська, Сумська області). " /> Фотоконкурс для громад-партнерів
09.07.2014

Фотоконкурс для громад-партнерів

фотоконкурс.PNG

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO започатковує фотоконкурс для громад-партнерів. Конкурс проводиться з метою формування фотобанку DESPRO задля популяризації механізмів децентралізованого надання послуг, соціальної активності громадян через різні комунікаційні канали – Інтернет медіа, друковані матеріали тощо.

Всі світлини мають бути пройняті ідеями соціальної мобілізації та участі сільських мешканців у покращенні власного життя. Право взяти участь у Конкурсі мають члени громад-партнерів проекту DESPRO у цільових регіонах (Вінницька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Полтавська, Сумська області).

Прийом фотографій на Конкурс триває з 10 липня по 10 листопада 2014 року. Фотографії приймаються виключно в електронному вигляді на електронну пошту fotokonkurs_despro@ukr.net або на будь-якому електронному носії (диск, флешка тощо) за адресою:

01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 2, оф. 2

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

з приміткою «На фотоконкурс».

Положення про конкурс, а також анкету учасника можна закачати з сайту проекту.