Комісією Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO була завершена оцінка заявок сільських громад щодо отримання підтримки у розробці стратегій місцевого розвитку." /> Результати відбору сільських громад щодо розробки стратегій місцевого розвитку
18.07.2014

Результати відбору сільських громад щодо розробки стратегій місцевого розвитку

Результати відбору сільських громад щодо розробки стратегій місцевого розвитку

Комісією Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO була завершена оцінка заявок сільських громад щодо отримання підтримки у розробці стратегій місцевого розвитку. За результатами здійсненої оцінки повідомляємо, що переможцями стали:

Красносільська сільська рада, Бершадський район Вінницької області

Новослобідська сільська рада, Путивльський район Сумської області

Разом з тим повідомляємо, що оскільки від двох цільових областей проекту DESPRО, Дніпропетровської області та Івано-Франківської області надійшло 2 та 1 заявки відповідно, що унеможливило проведення конкурсного відбору, проектом DESPRО прийняте рішення про проведення додаткового Конкурсу відбору сільських громад для цих двох цільових областей.

Оскільки проект DESPRО має нову область, у якій розпочинається співробітництво з поточного року, до даного Конкурсу запрошуються також сільські громади Полтавської області.

За більш детальною інформацією звертайтесь до офісу проекту DESPRО за телефоном +38 (044) 270 55 21 або +38 (044) 270 55 27.

Оголошення про проведення додаткового Конкурсу дивіться на сайті - http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1412.