Відтепер громада-переможець конкурсного відбору отримуватиме не 240 тис. грн., як раніше, а вже 370 тис. грн. Ці кошти будуть виплачуватися за роботи, проведені на впорядкуванні шести кілометрів водогону. За кожен наступний кілометр передбачена допомога у розмірі по 50 тис. грн." /> П'ять сільських громад Івано-Франківської області облаштують системи водопостачання в рамках проекту DESPRO
16.03.2015

П'ять сільських громад Івано-Франківської області облаштують системи водопостачання в рамках проекту DESPRO


16 березня п'ять сільських голів підписали угоди в рамках реалізації в Івано-Франківській області Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в України» DESPRO.

IMG_0310 (1).JPG

Згідно з підписаними документами до втілення проекту, який цього року передбачає надання допомоги в облаштуванні систем водопостачання, долучаться громади сіл Гериня, Оболоня Долинського району, Старий Лисець Тисменицького району, Вікняни Тлумацького району та Вістова Калуського району.

«Реалізація проекту на території області є яскравим прикладом впровадження децентралізації влади у практичній площині, − висловив своє бачення важливості проекту заступник голови облдержадміністрації Володимир Кушнір. − Місцеві громади через покращання надання послуг з водопостачання демонструють свою самодостатність, вміння поєднувати різні джерела фінансування для досягнення успіху».

Що стосується безоплатної допомоги громадам в рамках проекту, то механізм її надання, за словами керівника проекту Оксани Гарнець, цього року зазнав окремих змін. Відтепер громада-переможець конкурсного відбору отримуватиме не 240 тис. грн., як раніше, а вже 370 тис. грн. Ці кошти будуть виплачуватися за роботи, проведені на впорядкуванні шести кілометрів водогону. За кожен наступний кілометр передбачена допомога у розмірі по 50 тис. грн.

Сприяючи громадам, представники Швейцарсько-українського проекту сподіваються на активність учасників, їх бажання змінити на краще умови свого проживання. А плануючи майбутнє, пропонують також допомогу в створенні стратегічних планів розвитку населених пунктів. Для цього вже відібрали Жовківську сільську громаду.


За матеріалами прес-служби Івано-Франківської ОДА