5-6 листопада 2015 року проходить II Форум місцевої демократії «ФОРМУЄМО СПРОМОЖНІ ГРОМАДИ» за підтримки DESPRO 

 

" /> Розбудову спроможних громад та виклики, що стоять перед об’єднаними громадами, обговорюють учасники II Форуму місцевої демократії
05.11.2015

Розбудову спроможних громад та виклики, що стоять перед об’єднаними громадами, обговорюють учасники II Форуму місцевої демократії

5-6 листопада 2015 року проходить II Форум місцевої демократії «ФОРМУЄМО СПРОМОЖНІ ГРОМАДИ».

Мета форуму - консолідувати зусилля органів місцевого самоврядування, центральних органів державної влади, громадянського суспільства і лідерів громад, міжнародних програм технічної допомоги та експертного середовища для успішної реалізації  реформи місцевого самоврядування.

Відкриваючи форум, керівник проекту DESPRO Оксана Гарнець зазначила: "Головне для нас скоординувати зусилля, щоб нові об'єднані громади не відчували себе покинутими на призволяще у невідомому і незрозумілому просторі, щоб вони змогли показати позитивний приклад іншим громадам".

IMAG2385.jpg

ОРГАНІЗАТОР ФОРУМУ: Асоціація малих міст України

ПАРТНЕРИ ФОРУМУ:

  • Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
  • Комітет ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування  
  • Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO
  • Проект Академії Фольке Бернадотте «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні»
  • Мережа РЕГІОНЕТ проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

Передумови:

Реформа місцевого самоврядування є однією з ключових змін в державі, необхідних для європейського розвитку України на сучасному етапі. Хід реформи місцевого самоврядування є складним процесом, і одним із найважливіших його напрямків є об’єднання громад та формування їх реальної спроможності виконувати всі повноваження, передбачені законодавством.

Сьогодні маємо консолідувати зусилля для підтримки двох ліній процесу об’єднання громад: для перших 159 громад, що вже пройшли етап об’єднання і повинні організувати життєдіяльність нової громади після місцевих виборів, та для решти громад, які ще мають пройти шлях широкого обговорення  і об’єднання.

IMAG2410.jpg

Учасники форуму: голови малих міст та селищ, представники асоціацій органів місцевого самоврядування, центральних органів влади, українських і міжнародних організацій, вітчизняні та зарубіжні експерти.

Місце проведення конференції: м.Київ, Столичне шосе, 103, готель «RamadaEncore».