07.06.2016

Круглий стіл «Спільнота практик місцевого самоврядування: каталізатор розвитку громад в Україні»

26 травня у Києві відбувся Круглий стіл «Спільнота практик місцевого самоврядування: каталізатор розвитку громад в Україні», що зібрав партнерів Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, які поділилися досвідом участі у Спільноті практик місцевого самоврядування, обговорили фактори успіху та подальші можливості співпраці.


Як зробити Спільноту практик з місцевого самоврядування каталізатором змін в Україні? Які цінності спільноти мають бути «клеєм» для її зміцнення, а які «магнітом» для усіх зацікавлених сторін у децентралізації влади в Україні? Ці та інші питання обговорювалися учасниками заходу. Були презентовані досвід, враження учасників Спільноти від навчання на е-курсах та вплив такого навчання на формування необідних для служби в органах місцевого самоврядування навиків, представлені уроки та фактори успіху партнерів проекту DESPRO: Дніпропетровського регіонального інституту державного управління НАДУ, Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ, Дніпропетровської обласної Агенції регіонального розвитку.

Більше про захід (матеріали, презентації та фотозвіт) Ви можете дізнатися на Спільноті практик http://udl.despro.org.ua/course/view.php?id=23


Що необхідно, щоб приєднатися до Спільноти? Мати діючу електронну поштову скриньку, доступ до мережі Інтернет, готовність ділитися досвідом, підвищувати свій професійний рівень, об'єднувати зусилля для розробки та реалізації проектів розвитку громад.

Самостійно зареєструватися на Спільноті за адресою http://udl.despro.org.ua/ можна у будь-який зручний час.


Довідково:

Спільнота практик місцевого самоврядування ініційована проектом DESPRO як платформа он-лайн http://udl.despro.org.ua/ для навчання та обміну досвідом представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, територіальних громад, громадських організацій, активістів муніципального руху.

Он-лайн навчання з питань самоврядування громад за супроводу т’юторів та допомоги фасилітаторів-активістів Спільноти, експертні форуми та юридичні консультації, відео-лекції, відкритий доступ до матеріалів електронних курсів (е-курсів), які завершилися, регулярні дайджести з актуальною інформацією стосовно реформування місцевого самоврядування та децентралізації, можливість вивчити досвід  та знайти  ідеї для проектів з розвитку своїх громад, нагода налагодження професійних контактів з мотивованими до змін колегами з усієї України, портфоліо спільних проектів, низка яких вже успішно реалізовані – все це Спільнота практик місцевого самоврядування.