23.06.2016

Підписано МЕМОРАНДУМ про співпрацю між проектом DESPRO та Луганською ОДА

23 червня 2016 року Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO та Луганська обласна державна адміністрація підписали Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво.


Підписання меморандуму передбачає співпрацю з метою поліпшення обізнаності населення Луганської області про процес реформ з децентралізації в Україні, розвитку місцевого самоврядування, підвищення активності громадянського суспільства на території області та вирішення соціальних питань.


Співробітництво буде здійснюватися у наступних формах:

·         проведення спільних інформаційних заходів, круглих столів, публічних дискусій, тренінгів, “потягів дружби”, тощо за тематикою                                       децентралізації та реформи місцевого самоврядування в Україні;

·         навчально-методична підтримка та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування області;

·         здійснення навчальних заходів для працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування області.


Слід зазначити, що ідея налагодження такого співробітництва народилася саме під час публічної дискусії у м. Сєвєродонецьк, яку проект DESPRO провів 14 червня 2016 р. Виходячи з попередніх домовленостей, досягнутих між представниками проекту та Луганської ОДА, стало можливим підписання сьогодні Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво. Проявлена ініціатива з боку Луганської ОДА засвідчила небайдужість органів виконавчої влади й усвідомлення необхідності докладання спільних зусиль задля реформування місцевого самоврядування, розвитку спроможності ОМС та підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування України.