Найкращі випускники Школи місцевого самоврядування DESPRO зібралися у Києві для участі у п’ятиденному тренінгу з інтерактивних методик навчання для дорослої аудиторії.

" /> Завдяки Школі місцевого самоврядування DESPRO в Україні з’явилося 12 нових тренерів-реформаторів
27.03.2017

Завдяки Школі місцевого самоврядування DESPRO в Україні з’явилося 12 нових тренерів-реформаторів

Найкращі випускники Школи місцевого самоврядування DESPRO зібралися у Києві для участі у п’ятиденному тренінгу з інтерактивних методик навчання для дорослої аудиторії.
Захід відбувся 20-24 березня завдяки плідній співпраці Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» – DESPRO, представників польського Фонду «Освіта для демократії» та Міжнародної громадської організації «Наше Поділля» (м. Вінниця). 

IMG_1884.JPG

Учасники тренінгу мали нагоду ознайомитися з сучасними методами та техніками інтерактивного навчання, вивчити та відпрацювати на практиці принципи навчання дорослої аудиторії, покращити навички комунікації та відкрити для себе ще безліч маленьких секретів тренінгової діяльності. 

17635390_1378244852218749_1593088044729345406_o.jpg
Завдяки вдалому поєднанню теоретичних та практичних блоків та застосуванню принципу «learning-by-doing», отримані навички з розробки та проведення тренінгів були апробовані учасниками безпосередньо в тренінговій групі. Такий підхід дозволив отримати зворотній зв'язок від колег по навчанню та досвідчених тренерів, виокремити власні сильні сторони у тренерській роботі та визначити точки до зросту та розвитку. 

IMG_2074.JPG
Підсумком тренінгу стала не лише сертифікація дванадцяти новоспечених тренерів з різних регіонів України, що мають непересічне бажання та ентузіазм до втілення реформ на місцевому рівні, а й отримання величезного багажу досвіду та позитивних емоцій, частинку з якого кожен учасник повіз у свою громаду із наміром подальшої реалізації реформаторських планів та задумів.