11 квітня експерти Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO передали Тульчинській міській раді бульдозер.

" /> Тульчинська ОТГ отримала подарунок від DESPRO
13.04.2017

Тульчинська ОТГ отримала подарунок від DESPRO

11 квітня експерти Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO передали Тульчинській міській раді бульдозер. Транспортний засіб було придбано за кошти проекту DESPRO в межах підтримки реалізації Стратегії інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами у Тульчинському цільовому регіоні. 

2.jpg

Передбачається, що бульдозер буде передано КП "Тульчинкомунсервіс" та використовуватиметься для утримання новозбудованого полігону ТПВ. Офіційне відкриття новозбудованого полігону, разом з представленням переданої техніки, очікується дещо пізніше, після завершення процедури введення цього об'єкту в експлуатацію. 

1.jpg

Довідка: 

DESPRO спільно з Муніципальною програмою врядування та сталого розвитку (MGSDP) розробили Стратегію поводження з ТПВ, створивши у такий спосіб основу для покращення рівня послуги та подальшого охоплення території усього Тульчинського району. 

За період 2012-2017 обсяг фінансування заходів по виконанню Стратегії інтегрованого поводження з ТПВ у Тульчинському цільовому регіоні склав 18,5 млн. грн. Близько 66% - внесок DESPRO, решта профінансовано з місцевих, районного, обласного та державного бюджетів.

Заради створення сучасної інтегрованої системи поводження з ТПВ об’єдналися три громади – місто Тульчин, Кинашівська сільська рада (с.Кинашів, с.Мазурівка, с.Нестерварка) та Суворівська сільська рада (с-ще Пестеля, с.Суворовське), які налічують понад 26 тис. осіб.