30 березня у м. Жовква Львівської області відбудуться публічні дебати від DESPRO на тему «Навіщо громадам об’єднуватися?»

" /> У Жовкві відбудуться дебати від DESPRO на тему «Навіщо громадам об’єднуватися?»
23.03.2018

У Жовкві відбудуться дебати від DESPRO на тему «Навіщо громадам об’єднуватися?»

30 березня у м. Жовква Львівської області відбудуться публічні дебати від DESPRO на тему «Навіщо громадам об’єднуватися?» 

Мета дебатів – донести всебічну інформацію щодо суті реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень, роз’яснити переваги реформи на прикладі діючих об’єднаних громад, надати відповіді на питання, які цікавлять громадськість та органи місцевого самоврядування. 

Організатори заходу – Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Жовківської міської ради. 

Учасники дебатів - голови та депутати місцевих рад, представники педагогічних, медичних колективів Жовківського, Яворівського та інших районів, громадськості, представники Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради, Жовківської та Яворівської РДА та районних рад, а також голови об’єднаних громад з інших регіонів України. Також участь у дискусії візьме експерт Анатолій Ткачук. 

Місце проведення заходу: вул. Вокзальна 14-а, м. Жовква (готель-парк «Акварель»). 

Час: 10.00 – реєстрація; 11.00 – початок дебатів 

Акредитація ЗМІ триває до 16.00 29 березня 2018 за тел. 067 230 89 48

logo-Zhovkva-outlines-01.jpg