25 квітня в Івано-Франківську відбудуться дебати на тему: «Навіщо громадам об’єднуватись?»

" /> У Івано-Франківську відбудуться дебати від DESPRO
19.04.2018

У Івано-Франківську відбудуться дебати від DESPRO

content_Iv-Frank-header.png

25 квітня в Івано-Франківську відбудуться дебати на тему: «Навіщо громадам об’єднуватись?» 

Мета заходу – донести інформацію щодо суті реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень, роз’яснити переваги реформи на прикладі діючих об’єднаних громад, надати відповіді на запитання, які цікавлять громадськість та органи місцевого самоврядування.

Організатори заходу – Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Івано-франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. 

Учасники дебатів – голови, депутати місцевих рад, представники педагогічних, медичних колективів Городенківського, Рогатинського, Тлумацького районів, громадськості, а також голови об’єднаних громад та старости з інших регіонів України, експерти. Місце проведення заходу: вул. Незалежності, 48 (адмінбудівля «Прикарпаттрансгазу», перший поверх, зала засідань) 

Час: 10:00 – реєстрація; 11:00 – початок дебатів (вхід виключно за реєстраційними списками) 

Акредитація ЗМІ триває до 16:00 24 квітня за тел. 067 230 89 48