Ґендерна політика для розвитку місцевого самоврядування: новий онлайн-курс від DESPRO 28.01.2019

Ґендерна політика для розвитку місцевого самоврядування: новий онлайн-курс від DESPRO

В межах напряму підтримки ґендерної рівності Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запустив онлайн-курс «Ґендерна політика для розвитку місцевого самоврядування» на Спільноті практик.
Курс дає можливість ознайомитися із основами ґендерної рівності та її міжнародного і національного правового регулювання, а також дізнатися, як використовувати принципи ґендерної рівності на практиці, зокрема при написанні проектів. Він розрахований на посадових осіб органів місцевого самоврядування та держслужбовців.


Кураторкою курсу є Елла Ламах – ґендерна експертка-консультантка Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, тренерка та активістка, голова правління громадської організації «Центр «Розвиток демократії».


Формат курсу передбачає вільний режим опрацювання матеріалу, а також спілкування з експерткою курсу на форумі Спільноти практик. При успішному завершенні кожний учасник курсу отримує е-сертифікат.


Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує спеціалістів з усієї України долучитися до важливого питання підтримки ґендерної рівності через підвищення професійних навичок за допомогою курсу «Ґендерна політика для розвитку місцевого самоврядування»!


Для проходження курсу потрібно зареєструватися на Спільноті практик.