22.04.2019

У Вінниці відбулася сесія з розробки комунікаційної кампанії регіонального плану управління відходами

17-18 квітня 2019 року у Вінниці відбулася стратегічна сесія з розробки комунікаційної кампанії регіонального плану управління відходами. Сесія була організована Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у тісній співпраці з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.
Регіональний план управління відходами для Вінниччини є пілотним для України та розробляється Вінницькою обласною державною адміністрацією за підтримки проекту DESPRO. Він передбачає зміни, що зачіпають мешканця кожної громади області для найбільш ефективного надання послуги управління відходами. Для успішної реалізації Плану необхідно, аби всі зацікавлені сторони були поінформовані про зміни, що відбудуться, та підтримували їх.


Тому стратегічна сесія зібрала представників Агенції регіонального розвитку Вінницької області, Вінницької ОДА, регіональних медіа та громадських організацій. Учасники сесії працювали над визначенням цільових аудиторій та ключових повідомлень кампанії, аналізували фактори впливу та формували цілі для першого 3-місячного етапу кампанії. Результатом стратегічної сесії стала чернетка комунікаційного плану – основа для подальшої діяльності Агенції регіонального розвитку Вінницької області для комунікації змін у сфері управлінні відходами.
Стежте за новинами на сторінці DESPRO у мережі Facebook, щоб першими дізнаватися про подальшу діяльність проекту у регіоні.