16.09.2019

DESPRO підтримує співпрацю з Комітетом Верховної Ради
11 вересня керівник проекту DESPRO Оксана Гарнець виступила на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. На запрошення Комітету, зібраного у новому складі, пані Оксана розповіла про багаторічний досвід співпраці проекту DESPRO з Комітетом та презентувала подальші напрями співробітництва та підтримки діяльності Комітету.

Це підтримка та участь екпертів проекту у круглих столах та громадських обговореннях обговореннях у сфері компетенції Комітету, супровід діяльності робочих груп Комітету, залучення голів підкомітетів та секретаріату до навчальних заходів для ОМС та до Школи місцевого самоврядування DESPRO, проведення ознайомчих візитів з вивчення досвіду та історій успіху впровадження реформи місцевого самоврядування, опрацювання спільно з Комітетом необхідності внесення окремих змін до чинного законодавства стосовно реформи місцевого самоврядування та децентралізації.
«Протягом декількох скликань це комітет, з яким ми ефективно співпрацюємо і бачимо результати», - зазначає пані Оксана. Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO бачить майбутню співпрацю такою ж успішною!