Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO співпрацює з ВНЗ освітньої галузі "державне управління" та асоціаціями ОМС у розробці та впровадженні електронних (дистанційних) курсів.

Перелік впроваджених курсів за підтримки DESPRO.

За результатами курсів працюють СПІЛЬНОТИ ПРАКТИКІВ (групи людей, яких поєднує спільна професія чи сфери інтересів):

Спільнота практиків: Сільське питне водопостачання 

Увага! Для доступу до матеріалів на ресурсі Спільноти практиків: Сільське питне водопостачання використовуйте гостьовий вхід (кнопка ЗАЙТИ ГОСТЕМ).

Спільнота практиків: Інновації та кращі практики місцевого самоврядування 

Увага! Для доступу до більшості матеріалів на ресурсі Спільнота практик: Інновації та кращі практики місцевого самоврядування необхідна авторизація (інформація стосовно реєстрації доступна на головній сторінці платформи).

Найбільш популярним електронним курсом на даному ресурсі є е-курс на тему «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку», що був пілотований у 2012 році як спільна ініціатива Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні та Національної академії державного управління. Курс відбувся вже 4 рази і з кожним роком збирає все більшу кількість зацікавлених взяти участь у такому навчанні.

Весною 2015 року пілотується новий електронний курс за темою «Місцеві бюджети в контексті реформи бюджетного процесу» у співпраці з Українською асоціацією районних та обласних рад (УАРОР).

Сама спільнота практиків налічує близько 2 тисяч учасників – долучайтеся!