<назад до опису Школи місцевого самоврядування DESPRO

Як взяти участь у Школі місцевого самоврядування?


Хто є учасниками Школи DESPRO? 

Цільова аудиторія ― представники комітетів зі стратегічного планування ОТГ або комітетів з моніторингу стратегій на чолі з Головою громади (або заступником). Учасники проходять навчання не одноосібно, а як команда своєї громади. Такий формат Школи DESPRO дозволяє не лише отримати нові персональні знання і навички, але й підвищити фахову спроможність та рівень згуртованості ключових членів управлінської команди ОТГ. 


Команда громади має складатися із 5 осіб, які та представляти не лише ОМС, а й громадський сектор, бізнес, молодіжні організації, комунальні підприємства 


Окремою групою Школи DESPRO є «Молоді фахівці ОМС ОТГ», які проходять програму з підвищення професійного і кваліфікаційного рівня, посилюють свою спроможність здійснювати повноваження та удосконалюють комунікативні навички для подальшої активної участі у впровадженні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Як взяти участь у Школі DESPRO? 

Команди ОТГ обираються за результатами конкурсного відбору. Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно надіслати наступний пакет документів до дати, яка щороку зазначається у оголошенні про набір до Школи DESPRO: 


  1. загальна заявка від команди ОТГ; 

  2. персональне резюме встановленої форми від кожного з учасників команди;

  3. стратегічний документ громади зі стислим описом процесу його розроблення, затвердження та реалізації (склад стратегічного комітету/комітету з моніторингу реалізації стратегії, процедури, заходи, залучення громадськості), підкріплений копіями відповідних рішень ОМС*;

* у разі, якщо стратегія ще не затверджена ― проект стратегії зі стислим описом процесу її розробки та іншими документами (склад стратегічного комітету/ комітету з моніторингу реалізації стратегії, копії відповідних рішень ОМС). 


Критерії відбору команд визначаються положенням про конкурс і складаються із 4 категорій: мотиваційні (35%), репутаційні (30%), кваліфікаційні критерії заявників (20%) та критерій відповідності стратегічних документів (15%). 


Відбір на базі зазначених критеріїв здійснює утворена проектом DESPRO комісія.


Оголошення про набір до Школи розміщуються у розділі "Новини" на сайті проекту DESPRO та на Facebook-сторінці проекту

Стежте за оновленнями, щоб вчасно дізнатися про набір.