УВАГА! КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД У ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС РЕФОРМ

Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у Центральному офісі з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади (Центральний офіс реформ)

Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі – Мінрегіон) на підставі Додаткового договору між Україною, представленою Мінрегіоном та Швейцарією, представленою Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва стосовно впровадження проекту «Підтримка децентралізації в Україні», підписаного 20 січня 2015 року у м.Києві, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у Центральному офісі з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади (Центральний офіс реформ):

Вакантні посади

Кваліфікаційні вимоги:

директор

(одна штатна одиниця)

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на керівних посадах в органах державної влади або в органах місцевого самоврядування та їх асоціацій не менше 5 років.

Досвід роботи у сфері державної регіональної політики та місцевого самоврядування.

Має вільно користуватися комп’ютером та відповідними програмними засобами; знати ділову мову; володіти державною мовою.

заступник директора

(одна штатна одиниця)

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на керівних посадах в органах державної влади або в органах місцевого самоврядування та їх асоціацій не менше 3 Досвід роботи у сфері державної регіональної політики та місцевого самоврядування.

Має вільно користуватися комп'ютером та відповідними програмними засобами; знати ділову мову; володіти державною та однією з іноземних мов (англійською, французькою, німецькою).

Експерт

(дві штатні одиниці)

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах державної влади або в органах місцевого самоврядування та їх асоціацій в інших сферах управління не менше 5 років.

Досвід правової, законодавчої, експертної роботи у сфері державної регіональної політики, місцевого самоврядування, децентралізації влади та фінансових ресурсів.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

· мотиваційний лист для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад;

· автобіографію/ резюме із зазначенням практичного досвіду роботи;

· щонайменше два рекомендаційних листи

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

На основі поданих документів конкурсною комісією будуть відібрані учасники конкурсу на заміщення вакантних посад та запрошені до співбесіди.

Співбесіда проводитиметься у два етапи:

1-й етап: з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей учасників конкурсу складається іспит на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про співробітництво територіальних громад», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про засади державної регіональної політики», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень Мінрегіону.

2-й етап: проводиться співбесіда. До співбесіди запрошуються лише ті учасники конкурсу, які успішно склали іспит.

Особи, які за попереднім відбором не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються.

Детальна інформація про умови конкурсу надається за тел. +380 44 270 5527

Документи приймаються до 7 липня 2015 року, до 18:00 за електронною адресою despro@despro.org.ua або поштою: 01001 м. Київ, вул. Бориса Грінченка 2, офіс 2; з поміткою «заміщення вакантних посад – Центральний офіс реформ»

Детальніше про вакансії