Спільнота практик: сталий розвиток

Кожен, хто представляє орган місцевого самоврядування чи виконавчу владу, хто є головою громади чи представником громадського сектору, хто викладає чи навчається, кому не байдужа тема місцевого розвитку, може приєднатись до Спільноти практик зареєструвавшись на веб-платформі

У Спільноті Ви можете дізнатись про цікавий досвід і новації в місцевому самоврядуванні, отримати знання з управління проектами розвитку, вдосконалити свою практику використання проектних підходів до досягнення стратегічних цілей громади, навчатися на електронних курсах, знайти нові ідеї і розбудовувати партнерські стосунки з іншими громадами в Україні.

Прочитати відгуки учасників Спільноти можна на платформі за посиланням




З часу започаткування у 2012 році, Спільнота практик стала знаним онлайн ресурсом у сфері місцевого самоврядування та децентралізації. Загальна кількість учасників досягає 9 тисяч і охоплює всі регіони України. 

Структура Спільноти практик:

диаграмма.png



Розподіл учасників Спільноти практик за областями:

Без имени-1.png

Усі, хто є учасником Спільноти, мають можливість брати участь в електронних курсах, які проводяться на регулярній основі за супроводу т`юторів та експертного консультування, допомоги фасилітаторів-активістів Спільноти. Е-курси, що пропонуються у Спільноті, базуються на використанні інструментів управління знаннями та впроваджуються у співпраці з вищими навчальними закладами освітньої галузі "Державне управління", обласними Центрами перепідготовки і підвищення кваліфікації, а також на замовлення обласних рад та обласних державних адміністрацій. Е-курси для самостійного опанування знаходяться в постійному доступі. 

Найпопулярнішим курсом Спільноти є щорічний курс "Управління проектами місцевого розвитку", який кожного року завершує близько 200 осіб і який став промоутером культури управління за допомогою проектів в місцевому самоврядуванні.

Учасники Спільноти отримують регулярні дайджести Реформа №1 з актуальною інформацією стосовно реформування місцевого самоврядування та децентралізації. 

Участь у Спільноті - це чудова нагода налагодження професійних контактів з мотивованими до змін колегами з усієї України. У Спільноті вже розроблено портфоліо спільних проектів, низка яких успішно реалізовані. 

Що необхідно, щоб приєднатися до Спільноти? Бути готовим ділитися досвідом та підвищувати свій професійний рівень, об`єднувати зусилля для розробки та реалізації проектів розвитку громад, мати актуальну email-адресу та доступ до Internet. Самостійно пройти реєстрацію в Спільноті можна у будь-який час.