Спільноти практик 

Спільнота практик - це місце зустрічі представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, територіальних громад, інвесторів, громадських організацій та активістів, які готові:

  • ділитися власним досвідом, вивчати і поширювати кращі практики місцевого самоврядування;
  • об'єднувати зусилля на принципах соціального партнерства задля розвитку територіальних громад шляхом розробки та впровадження проектів/програм;
  • налагоджувати комунікацію в спільноті практик, навчатися на е-курсах, вести дискусії щодо реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Запрошуємо переглянути відео-ролик про досвід учасників СПІЛЬНОТИ

СПІЛЬНОТА практик місцевого розвитку налічує більше 3 тисяч учасників – долучайтеся!

Для отримання доступу до ресурсів та електронних курсів СПІЛЬНОТИ потрібно зареєструватися на веб-платформі за адресою udl.despro.org.ua.

Для самостійної реєстрації на веб-платформі зайдіть на сторінку Спільноти практик. У правому верхньому куті цієї сторінки натисніть кнопку «Вхід» і створіть новий обліковий запис учасника спільноти. При реєстрації на зазначену Вами адресу електронної пошти надійде інформаційний лист із проханням про підтвердження реєстрації. Лист містить безпечне посилання на сторінку, де користувач може підтвердити обліковий запис. У подальшому при вході в систему звіряються ім'я користувача і пароль із їхніми значеннями в базі даних системи. Доступ до електронного курсу, інформаційних ресурсів та спілкування без авторизації (ідентифікації користувача системою) неможливий. Якщо Вам не вдасться зареєструватися на веб-платформі самостійно, прохання звертатися до адміністратора за адресою: udlsystem@udl.org.ua