Новини DESPRO

12:33 | 10.09.2009

Візит обміну досвідом до України та Молдови

З українського боку в заході брали участь представники проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, з боку Молдови – представники проекту водопостачання та водовідведення ApaSan. Швейцарську сторону представляли фахівці команії Skat.
Делегатів  кожної із сторін  цікавили різні аспекти реалізації проектів на базі громад, а саме: покращення системи управління проектами, інженерна складова, підтримка та виконання проектів, порядок передачі об‘єктів у власність, умови співрпаці зацікавлених, у проектах сторін, критерії відбору проектних заявок, умови співфінансування тощо.
План поїздки передбачав відвідування місцевих мереж водопостачання, водовідведення та очисних споруд, а також зустрічі з місцевим керівництвом.
25 серпня программа почалася з поїздки до Калинівського району – одного з пілотних районів проекту DESPRO. Після зустрічі з керівництвом району делегація відвідала село Черепашинці, де зустрілася з активістами села, сільським головою, оглянули місцевий водогін, побудований в результаті реалізації проекту.
Наступного дня – 26 серпня відбулася аналогічна зустріч в с. Суворівське Тульчинського районі .
27 та 28 серпня учасники заходу перебували в республіці Молдова і відвідали Асоціацію споживачів води, місцеві об‘єкти водопостачання та водовідведення.
В результаті цієї насиченої поїздки проекти України та Молдови запозичать один у одного успішні практики та досвід.  

Коротке посилання на новину: http://despro.org.ua/~1l7cA