Новини DESPRO

12:08 | 03.03.2010

Підсумкова колегія Міністерства житлово-комунального господарства АР Крим

 

Під час колегії Міністерства житлово-комунального господарства АР Крим, що пройшла 3 березня 2010 року у м. Сімферополь, було підбито підсумки роботи кримських підприємств у сфері житлово-комунального господарства за 2009 рік.

Міністр житлово-комунального господарства АР Крим Володимир Баженов прозвітував перед учасниками колегії про результати роботи 2009 року, а також поінформував про основні напрямки розвитку галузі на 2010-2014 рр.

Керівник проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO Оксана Гарнець провела презентацію, під час якої розповіла кримським партнерам про важливі показники та результати діяльності першої фази проекту у Криму(2007-2009 рр.), а також головні завдання і пріоритети другої фази. «Подальша підтримка проектів громад із децентралізованого надання послуг; інтеграція досвіду  проекту у діяльність органів влади всіх рівнів; сприяння створенню практичної методично-навчальної бази для впровадження реформ; встановлення ефективного діалогу між різними гілками та рівнями влади; підтримка широкого обговорення реформи місцевого самоврядування у регіонах – ось неповний перелік тих завдань, які ми ставимо перед собою на другу фазу», повідомила Оксана Гарнець. Вона також відзначила, що можливість презентувати результати діяльності проекту DESPRO під час підсумкової колегії Міністерства житлово-комунального господарства АР Крим є свідченням того, що кримська влада визнає внесок DESPRO у розвиток автономії.

В свою чергу голова громадської організації «Новий берег» с. Берегове Бахчисарайського району Геннадій Стефанович та сільський голова с. Пшеничне Нижньогірського району Юрій Тимошенко презентували моделі децентралізованого надання послуг, які вони успішно застосували при реалізації місцевих проектів із покращення водопостачання за допомоги DESPRO.

У засіданні колегії взяли участь: перший заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України Олександр Мазурчак, перший заступник голови Ради Міністрів АР Крим Азіз Абдуллаєв, міністр житлово-комунального господарства АР Крим Володимир Баженов, керівники виконавчих комітетів міських рад АР Крим, районних державних адміністрацій АР Крим, керівники підприємств житлово-комунального господарства АР Крим, представники ПРІК ПРООН, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та інші.

 

 

Коротке посилання на новину: http://despro.org.ua/~DEr6W