Новини DESPRO

18:51 | 25.02.2011

Проект DESPRO підтримав семінар молодих мерів з країн Східної Європи

Представники проекту DESPRO та молоді мери з країн Східної Європи обговорили сучасні тенденції розвитку міст під час семінару на тему: «Розвиток міст Східної Європи», який проходив 24 - 25 лютого 2011 року у Вінниці.

У заході взяли участь понад 15 очільників міст з Вірменії, Грузії, Латвії, Молдови, Польщі, Росії, Словаччини, Хорватії та декількох міст України. Досвідом з ними ділилися провідні експерти з урбаністики та міського розвитку з Великобританії та Швейцарії. Основною метою семінару було налагодження співпраці між молодими лідерами, які застосовують нові підходи та ефективно вирішують проблеми очолюваних ними міст.

Програма семінару передбачала чотири тематичні сесії, кожну з яких проводив експерт високого міжнародного рівня. Молоді мери разом з ведучими семінару обговорювали сучасні стратегії розвитку міст з урахуванням тенденції до децентралізації; вирішення інфраструктурних питань методами, що сприяють сталому розвитку громад; а також розглядали ефективність залучення місцевих громад до творчого вирішення міських проблем.

Подія організована представництвом Британської Ради в Україні та Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO спільно з Вінницьким Інститутом розвитку міст. Ініціатором семінару є Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Під час семінару Швейцарське Бюро Співробітництва представляв його директор в Україні Мануель Еттер, проект DESPRO представляли Оксана Гарнець, керівник проекту в Україні, та Оксана Гринь, фінансово-адміністративний менеджер проекту.

Коротке посилання на новину: http://despro.org.ua/~CxdPR