Серія "Децентралізація та Врядування"

Серія книг «Децентралізація та врядування» розроблена Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у співпраці з експертами провідних «мозкових центрів» країни – Національної академії державного управління при Президентові України, Центру політико-правових реформ, Інституту соціології НАН України, Інституту громадянського суспільства та ін.

Мета серії «Децентралізація та врядування» – запропонувати комплекс посібників для використання у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у галузі «Державне управління», їх самоосвіти, практики врядування та навчання тренерів. За умови відповідної підготовки викладачів і тренерів навчальні заклади можуть трансформувати навчальні модулі серії для використання у тренінгах, семінарах, круглих столах, ситуаційних вправах, ділових іграх, на стажуванні, лекціях, у проектах та формалізованих документах практики врядування.


Книжки серії доступні для вільного копіювання, перевидання та розповсюдження всіма способами, якщо це здійснюється безоплатно для кінцевого споживача, та якщо при такому копіюванні, перевиданні та розповсюдженні є обов’язкове посилання на авторів та суб'єкта майнового права на цю інформацію та розробки.

Електронні версії книжок у форматі pdf можна скачати з веб-сайту проекту DESPRO www.despro.org.ua (Бібліотека - Серія «Децентралізація та врядування»).   

Проект DESPRO має на меті забезпечити навчальні заклади, що готують спеціалістів у галузі «Державне управління», паперовими примірниками книжок з серії. 

Якщо Ваша організація має потребу у цих навчальних посібниках, прохання надіслати офіційний запит. У листі обов'язково необхідно зазначити контактну особу та номер її мобільного телефону, назви книжок, необхідну кількість та визначити де, ким та з якою метою вони використовуватимуться. Листи-запити надсилати на електрону пошту despro@despro.org.ua.  

Після отримання Вашого запиту фахівці DESPRO зв'язуються із вказаною контактною особою. Невеликі запити (до 5 примірників кожної книги) будуть надсилатися поштою. Якщо запит перевищує зазначену кількість, ми пропонуємо забрати книжки самостійно з офісу проекту у м. Києві за адресою вул. Б. Грінченка, 2, оф. 2 (Майдан Незалежності) або зі складу.  Попередня домовленість – обов'язкова.

Контактний e-mail з питань замовлення книжок despro@despro.org.ua.